Geri dön
Koşullar & Durumlar
Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacın varsa, sana en uygun desteği vermeye hazırız!

Bu sayfa, Gizlilik Politikamız ve Genel Web Sitesi Hüküm ve Koşullarımızla birlikte, size hakkımızda bilgi vermekte ve ( "Satıcı", "Biz", "Biz", "Bizim" ) web mağazası ( "Web mağazası" ).

Bu Koşullar, Web Mağazası'nda video oyunuyla ilgili ürünler, öğeler ve diğer içerikleri ( "Ürünler" ) satın almanızla ilgili olarak sizinle Bizim aramızdaki herhangi bir sözleşme ( "Sözleşme" ) için geçerli olacaktır.

Lütfen bu Koşulları dikkatlice okuyun ve Web Mağazasından sipariş vermeden önce anladığınızdan emin olun. Bir sipariş verirken önce bu koşulları kabul etmiş sayılacaksınız. Bu Koşulları kabul etmeyi reddederseniz, sipariş veremezsiniz.

Bu Koşulların bir kopyasını yazdırmalı veya ileride başvurmak üzere bilgisayarınıza kaydetmelisiniz.

Bu Şartları zaman zaman 11. Koşul'da belirtildiği gibi değiştiriyoruz. Her sipariş vermek istediğinizde, o sırada geçerli olacak şartları anladığınızdan emin olmak için lütfen bu Şartları kontrol edin. Bu Şartlar en son 13 Ağustos 2020'de güncellenmiştir.

Bu Koşullar yalnızca Türkçe dilinde mevcuttur.

 1. Hakımızda bilgi
  1. Bu çevrimiçi oyun sunucusunun ( "Oyun Sunucusu" ) malları için Lisanslı bir satıcıyız. Oyun Sunucusundan dijital ürünler ve yazılım lisansı alıyoruz ve Ürünleri size satıyoruz.
 2. Bizimle İletişime Geçme
  1. Teknik destek için bizimle iletişime geçmek isterseniz, bir mağazayı dolandırıcılık faaliyeti nedeniyle bildirmeniz gerekiyorsa veya bir oyun Sunucusunun bizim veya bir ortağımızın hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız, e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. 
  2. Sizinle iletişime geçmemiz veya size yazılı bildirimde bulunmamız gerekirse, bunu e-posta veya ön ödemeli posta yoluyla yapacağız.
 3. Web Mağazasının Kullanımı
  1. Web Mağazasını kullanımınız, Genel Web Sitesi Hüküm ve Koşullarımıza tabidir. Sizin için geçerli olan önemli şartları içerdiğinden lütfen bu belgeyi okumak için zaman ayırın.
 4. Oyun Sunucusu ile ilişkimiz ve sözleşmenin sizinle bizim aramızda nasıl oluştuğu
  1. Web Mağazamız, Bize sipariş vermek için atmanız gereken adımlar konusunda size rehberlik edecektir. Sipariş sürecimizi kullanırken, siparişlerinizi Bize göndermeden önce hataları kontrol etmeli ve düzeltmelisiniz. Lütfen sipariş sürecinin her sayfasında siparişinizi okumak ve kontrol etmek için zaman ayırın.
  2. Oyun Sunucusu için yazılım reklamı yapmak ve satmak amacıyla logolar, grafikler, logolar, marka işaretleri ve diğer varlıkların lisansını alıyoruz. Söz konusu Oyun Sunucusundan oyun içi ödüller ve avantajlar sağlayan bu tür yazılımları satma haklarını lisanslıyoruz.
  3. Oyun Sunucusu, oyun içi faydalar veya ödüller sağlayan bu tür ürünleri Satmamız ve Ürünlerin satışı için kayıtlı tacir rolünü yerine getirmemiz için bize açık izin ve lisans vermiştir.
  4. Satıcı olarak, olası dolandırıcılık faaliyetleri veya bizimle daha önceki etkileşimleriniz dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, uygun gördüğümüz herhangi bir nedenle pazarlık yapabilir ve malların satışını sonuçlandırabiliriz veya bir satışı gerçekleştirmeyi reddedebiliriz.
  5. Ürünleri Web Mağazasından satın aldığınızda, Ürünlerin satın alınması için Bizimle bir Sözleşme yapmış olacaksınız. Bu hususta Oyun Sunucusu ile Sizin aranızda herhangi bir sözleşme yapılmamaktadır.
  6. Desteğe ihtiyacınız varsa veya Sözleşme veya Ürünlerle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, Bizimle iletişime geçmelisiniz. Lütfen bizimle iletişime geçebileceğiniz iletişim adresini ve bir sorunuz, endişeniz veya anlaşmazlığınız olması durumunda sizinle nasıl iletişime geçeceğimizi ayrıntılarıyla açıklayan Koşul 2'ye bakın.
 5. Ürünlerle İlgili Sorunlar
  1. Bizimle olan sözleşmeniz, sahip olabileceğiniz tüm ürünleri veya soruları çözmek için makul olan her türlü çabayı göstereceğimiz anlamına gelir. Bizimle iletişime geçmek için lütfen yukarıdaki Madde 4.6'ya bakın. Sattığımız ürünle ilgili veya kullanımı için gerekli olan ve Size sağlanan bir yardımcı hizmetin (örneğin, sunucuya erişim) performansında veya performanssızlığında zorluklarla karşılaşılırsa, sizi özel harici desteğe yönlendirebiliriz. Ancak her zaman ilk etapta bizimle iletişime geçmelisiniz.
 6. Web Mağazası ve Ürünler
  1. Web Mağazasındaki tüm unvan, mülkiyet hakları ve fikri mülkiyet hakları bize (KartanesiMC) aittir. Ürünlerdeki tüm unvan, mülkiyet hakları ve fikri mülkiyet hakları Oyun Sunucusuna aittir ve Bize lisanslanmıştır. Biz, Oyun Sunucusu ve lisans verenlerimiz, bu şartların tarafınızca ihlal edilmesi durumunda bu hakları korumak için ulusal ve uluslararası hukuktaki tüm haklarımız saklıdır.
  2. Web Mağazası ve Ürünlerine sürekli, hatasız, virüssüz veya güvenli çalışma ve erişim garantisi vermiyoruz.
  3. Bizden yapılan satın alımlar, satın alma işleminde yer alan sanal öğeler için yapılan ödemelerdir. Bu işlem kesindir ve geri ödeme yapılmaz. Oyun Sunucusunun kurallarını çiğnediğiniz için yasaklanırsanız, bu para size iade edilmeyecektir. Yasaklar tabidir. Bu yapılan ödemeler bağış altında kabul edilir.